Kredyt hipoteczny Łódź - kredyt na mieszkanie

Kredyt mieszkaniowy - kredyty hipoteczne - jeden z czołowych produktów oferowanych przez naszą firmę.

Jest to długoterminowe zobowiązanie zabezpieczone hipoteką. Kredyt może być udzielony na budowę lub zakup nieruchomości. Kredyt dzielimy na kredyt hipoteczny i budowlano-hipoteczny. Obydwa kredyty mogą występować w walucie krajowej i obcej. Z kredytem hipotecznym mamy do czynienia wówczas, gdy środki przekazywane są na zakup domu, mieszkania własnościowego, spółdzielczego lub innej nieruchomości. Bank przelewa pieniądze na rachunek sprzedającego.

Sprawdź również: bezpieczny kredyt 2% w Łodzi

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Łodzi

Telefon: +48 533 88 78 78

Z kredytem budowlano - hipotecznym mamy wtedy do czynienia, gdy środki przeznaczone są na budowę domu przez osobę fizyczną, spółdzielnię lub developera. Uruchamiany w całości lub transzach. Kredyt hipoteczny oprocentowanie - oferta banku jest dla firmy i osoby prywatnej bardzo korzystna i różni się od kredytów gotówkowych czy pożyczki hipotecznej. Posiadamy oferty banku dotyczące kredytów różnego rodzaju. Banki bardzo chętnie udzielają kredytów hipotecznych dla miasta Łódź z tego względu iż mają zabezpieczenie w postaci nieruchomości.

Kredyt mieszkaniowy, to rewelacyjny i najprostszy sposób na zakup własnego mieszkania. Niewiele osób, tym bardziej młodych, stać na to, by z oszczędności kupić nieruchomość. W tym wypadku sprawdza się właśnie kredyt mieszkaniowy. Dla banku również jest to atrakcyjny produkt, bowiem zyskuje zabezpieczenie w postaci prawa do nieruchomości, warto również zwrócić uwagę na taki produkt jak - pożyczka hipoteczna.

Cechy kredytu mieszkaniowego - hipotecznego:
- niskie oprocentowanie
- dość duża kwota kredytowania
- długi okres kredytowania
- wkład własny nie jest wymagany
- niskie oprocentowanie kredytu hipotecznego
- można kredytować budowę domu

Dlaczego warto współpracować z Niezależnym Ekspertem Finansowym z Łodzi przy kredycie hipotecznym?

Pomagamy w zakresie pożyczki hipoteczne posiadamy pełną ofertę niemal każdego banku w Łodzi. - współpracujemy z czołowymi bankami i instytucjami finansowymi w Polsce i Unii Europejskiej, dzięki czemu nasi doradcy przedstawią Ci tylko konkurencyjne oferty:

- z naszymi partnerami współpracujemy od lat, dzięki czemu możemy wynegocjować dużo lepsze warunki kredytowe
- zawsze informujemy o kolejnych etapach procesu kredytowego
- pomożemy w wypełnieniu dokumentacji
- wszystkie banki w jednym miejscu - setki ofert!
- zbadamy możliwości Twojej zdolności kredytowej
- wybieramy z gąszczu ofert banku w mieście Łódź
- podpowiemy, w jaki sposób skorzystać z nowego rządowego programu Mieszkanie dla Młodych
- oszczędzisz czas - wszystkie konkurencyjne oferty w jednym miejscu
- nie pobieramy prowizji za udzielenie kredytu
- oferujemy różne waluty kredytu
- długi okres kredytowania - nawet do 35 lat
- w ofercie mamy również gotówkowe kredyty, pożyczki hipoteczne
- najlepsze kredyty hipoteczne na budowę domu w mieście Łódź
- dowiesz się jakie jest oprocentowanie kredytów hipotecznych
- możemy oprzeć zdolność kredytową o różne źródła dochodu
- ponad 95% wszystkich ofert kredytów hipotecznych dostępnych na polskim rynku,

Jeśli planujesz zakup nieruchomości i nie wiesz, jaki kredyt będzie najlepszy, umów się na spotkanie z naszymi doradcami w Łodzi.


Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Łodzi

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt hipoteczny - który wybrać w tym roku?

O tej formie zobowiązania słyszało wiele osób - u większości z nich budzi ono jednak grozę. Kojarzy się z wieloma latami spłaty ogromnych rat, a w razie jakiegokolwiek potknięcia - z utratą nieruchomości, a nawet wylądowaniem na ulicy, bez grosza przy duszy. Wokół kredytu hipotecznego narosło tak wiele nieprzyjaznych mitów, że zdecydowana większość osób, które potrzebują pożyczki dużych pieniędzy, nie zdecyduje się na niego ze strachu. Tym czasem, jak to mówią, nie taki diabeł straszny. My wiemy, że dobrze wybrany kredyt hipoteczny może nam przysporzyć więcej pożytku niż szkody - czas, abyś i Ty się o tym dowiedział. Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny - co to jest?

Jest to zobowiązanie na wiele lat, opiewające na dużą sumę pieniędzy i zabezpieczone przez bank, poprzez prawa do sprzedaży Twojej nieruchomości na poczet spłaty długu, w przypadku, jeżeli regularnie nie będziesz spłacał swojego kredytu. Być może słyszałeś pojęcie pożyczka hipoteczna? Jeżeli tak to musisz wiedzieć, że nie jest to to samo co kredyt hipoteczny - on bowiem brany jest na konkretne cele, najczęściej są to plany związane z mieszkaniem (np. remont). Oferta pożyczek przedstawia się nieco inaczej, gdyż są one rozdawane na dowolny cel, choć na podobnych warunkach.

Czy jest on bezpieczny jest kredyt hipoteczny?

Banki nie powiedzą Ci całej prawdy, więc zrobimy to my. Nikt nie da Ci gwarancji, że przez cały okres spłaty kredytu hipotecznego nie będziesz miał najmniejszych problemów finansowych, które uniemożliwią Ci uregulowanie należności. Niestety, ale różne sytuacje zdarzą się w życiu i ani my, ani Ty, ani bank nie jesteśmy w stanie ich przewidzieć. Okres kredytowania natomiast najczęściej jest bardzo długi (może trwać nawet 35 lat!). Stąd zabezpieczenie banku, w postaci praw do Twojej nieruchomości w przypadku całkowitej niewypłacalności. Na szczęście brak opłacenia jednej, dwóch czy trzech rat na czas nie oznacza od razu utraty mieszkania czy domu. Najlepiej udać się wówczas do banku bądź doradców finansowych i wspólnie opracować strategię, dzięki której uda się ustabilizować sytuację. Czasami są to wakacje od rat, czasem bank może zaoferować okres karencji, podczas którego spłacał będziesz same odsetki. A może wydłuży okres kredytowania, dzięki czemu zmniejszy się Twoja rata? Warto także wykupić ubezpieczenie kredytu zawczasu, może ono bardzo poprawić Twoją pozycję w oczach banku. Wszystko jest możliwe. Wystarczy poszukać rozwiązania.

Kredyt hipoteczny w Łodzi - do kogo się zgłosić?

W Łodzi wystarczy przejść się po kilku bankach, aby zdążyła rozboleć głowa od nadmiaru informacji. Kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, pożyczki hipoteczne - wybór ogromny a wciąż nie umiesz podjąć decyzji? Nic dziwnego, warto bowiem zasięgnąć opinii specjalisty. Jeżeli Łódź jest miastem Twojego zamieszkania i potrzebujesz sporego zastrzyku gotówki, ale kredyty hipoteczne brzmią dla Ciebie jak czarna magia - zapraszamy. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Ci zrealizować marzenia o nowym domu, mieszkaniu bądź wnętrzu.

Niezależni Doradcy Finansowi - dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy osobami, które doskonale znają się na swoim fachu. Czytanie drobnych druczków to nasza pasja a wyłapując haczyki w bankowych umowach czujemy, że spełniamy swój obywatelski obowiązek. Przeprowadzimy Cię zgrabnie przez cały proces starania się o kredyt, podpowiemy jak uniknąć podważenia przez bank Twojej zdolności kredytowej, poinformujemy o wszystkich dokumentach, które musisz przygotować i wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki spłaty kredytu. Jedyne co musisz zrobić to przyjść, odpowiedzieć na parę pytań i opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach dotyczących oferty, którą mamy dla Ciebie znaleźć.

Wiemy, że decyzja o kredycie jest bardzo trudna a jeśli wciąż się boisz, to nie zmienisz zdania pod wpływem jednego artykułu znalezionego w Internecie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że z dużym prawdopodobieństwem wolisz ograniczyć swoje potrzeby mieszkaniowe (np. wybudowanie nowego domu albo remont w miejscu, gdzie aktualnie żyjesz), niż wkraczać na niepewny grunt. Jednak nasza rada jest taka, abyś dał sobie szansę i umówił się na spotkanie z naszym specjalistą. To Cię nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje - może jednak rozwiać wiele z Twoich wątpliwości i lęków.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Łodzi

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt na mieszkanie w Łodzi

Pomimo tego, że w ostatnim czasie mieszkania drożeją a pomimo tego ludzie chętnie je kupują, to jednak bardzo często jest problem z zakupem mieszkania w większych miastach. Stąd też wielu ludzi zaczyna myśleć o przeprowadzeniu się do nieco mniej popularnych miast. Również tutaj nie wszystkich stać na zakup mieszkania od ręki. W takim wypadku warto skorzystać z kredytu hipotecznego. Nie warto jednak iść i załatwiać takiego kredytu samemu w banku, gdyż bardzo często wymagany jest spory wkład własny. Jednak nie każdy go posiada i wtedy na ratunek przychodzi nam ekspert finansowy. Za niewielką opłatą pomoże nam wybrać kredyt na jak najlepszych dla nas warunkach, tak by raty były idealnie dopasowane do naszego budżetu. Warto więc skorzystać z naszych specjalistów, który pomoże przy dobieraniu kredytu na Państwa wymarzone mieszkanie.