Kredyty Łódź - bezpłatne porównanie

Znalezienie odpowiedniej pożyczki to nie prosta sprawa. W Polsce działa wiele instytucji finansujących nasze potrzeby mieszkaniowe, oferujących kredyty gotówkowe lub zachęcających do zadłużenia się na inny cel. Naszą rolą jest porównanie ofert, ukazanie zalet i wad poszczególnych produktów, oraz pomoc w doborze i wynegocjowaniu najkorzystniejszych warunków.

Kredyty Łódź

Wybierając naszych doradców masz pewność:

  • doboru najlepszej oferty dla Klienta
  • uzyskania aktualnie najlepszych warunków pożyczki
  • zestawienia różnych możliwości finansowania Państwa potrzeb
  • najlepsze aktualne oferty banków oraz TFI
  • doradztwo całkowicie bezpłatne dla Klienta

Współpraca z naszymi doradcami nie kończy się w momencie wypłacenia pożyczki. Pożyczkobiorca w każdym momencie spłacania swojego kredytu może liczyć na naszą profesjonalną darmową poradę.

Rozważając wybór kredytu spośród wielu ofert bankowych należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim warto przemyśleć cel, na jaki bierzemy zobowiązanie finansowe - ile ta rzecz kosztuje i kiedy potrzebne będą na nią fundusze (od razu, czy za jakiś czas). Drugą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, jest ilość zgromadzonych oszczędności oraz miesięczne zarobki. Warto wyliczyć sobie wysokość miesięcznej kwoty z zarobionych pieniędzy, którą będziemy mogli przeznaczać na spłatę rat. Banki kuszą klientów swoimi ofertami, zapewniając korzystne warunki spłaty. Jak zatem wybrać najlepszą dla siebie ofertę?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Łodzi

Telefon: +48 533 88 78 78

Proponujemy naszym klientom niezależne doradztwo kredytowe. Przedstawiamy najkorzystniejsze z punktu widzenia kredytobiorcy oferty, uwzględniając sytuację finansową i zarobkową naszego klienta. Darmowe doradztwo obejmuje między innymi:

  • Kredyty hipoteczne, które są udzielane na budowę lub zakup nieruchomości. Okres spłaty tego zobowiązania jest często bardzo długi (z uwagi na wysokie ceny domów i mieszkań). Jego zabezpieczeniem jest nieruchomość, na którą pożyczka została zaciągnięta. Oznacza to, że w przypadku braku spłaty kolejnych rat kredytu bank ma prawo zająć hipotekę.
  • Kredyty inwestycyjne, przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Ich celem jest powiększenie majątku kredytobiorcy - za pożyczone z banku pieniądze można zainwestować w akcje, papiery wartościowe, czy mieszkanie pod wynajem. Warto inwestować rozważnie, żeby nie zostać bez zysku, a za to z dużym zobowiązaniem do spłaty. 
  • Kredyty konsolidacyjne, które pozwalają na połączenie kilku zobowiązań w jedno. Często wiąże się to z obniżeniem miesięcznych rat, więc jest to korzystna opcja dla klienta. 
  • Kredyty refinansowane - przyznawane są wtedy, gdy kredytobiorca chce przenieść swoje zadłużenie do innego banku.

Kredyty mieszkaniowe są jednym z najczęściej wybieranych zobowiązań przez kredytobiorców. Po spełnieniu wszystkich warunków, pieniądze wypłacane są na konto klienta. Kredyty gotówkowe są natomiast wypłacane w całości w gotówce i z reguły przeznaczone są na mniejsze cele (kupno sprzętu AGD, czy innego rodzaju cele konsumpcyjne). 

Nasz doradca finansowy pomoże Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową. Sprawdzamy zdolność i wiarygodność kredytową wnioskodawcy, dzięki czemu można łatwo dopasować ofertę, która będzie dla niego najkorzystniejsza podczas spłacania. Przykładowo, dobierając okres spłaty zobowiązania należy wziąć pod uwagę wysokość miesięcznych zarobków. Im niższa miesięczna rata kredytu, tym wyższy koszt całkowity i dłuższy okres spłaty. Czasami można wybrać również dodatkowe opcje, takie jak rata rosnąca lub malejąca. Rzetelność i profesjonalizm to najważniejsze cechy, jakimi odznacza się nasz doradca kredytowy. Łódź jest miastem, gdzie znajduje się nasze biuro. Może przyjść do nas każdy, kto chciałby wybrać dla siebie jak najkorzystniejszy kredyt tak, by potem nie mieć problemów z jego spłatą. Pokazujemy wady i zalety każdej oferty, zapewniając bezpłatne porównanie kredytów dostępnych na cel określony przez klienta. Pomagamy ponadto wynegocjować w banku korzystne warunki zobowiązania. Województwo Łódzkie to region, gdzie zyskaliśmy już renomę i dobre opinie zadowolonych klientów.