Kredyt refinansowy Łódź - darmowe porównanie

Szukasz taniego refinansowania swoich kredytów? Nie wiesz który bank w Łodzi ma najlepszą ofertę na kredyt refinansowy? Skontaktuj się z nami! Porównamy oferty kredytów refinansowych za darmo!

Bezpłatnie porównamy oferty kredytów refinansowych w Łodzi!

Zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Kredyt refinansowany - w przypadku zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego na niekorzystnych warunkach, istnieje możliwość skorzystania z kredytu refinansowego i uzyskania możliwości spłaty mniejszych rat.

 • nasi doradcy obniżą ratę twojego kredytu mieszkaniowego,
 • wydłużymy okres kredytowania do 35 lat,
 • nasi doradcy wynegocjują dla Ciebie najlepsze warunki i optymalny wariant spłaty,
 • zgromadzimy wszystkie potrzebne dokumenty oraz pomożemy w formalnościach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Łodzi

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt refinansowany Łódź

Dlaczego warto współpracować z naszymi Ekspertami Finansowymi z Łodzi?

 • nie pobieramy prowizji za udzielenie kredytu,
 • w związku z długoletnią współpracą z bankami jesteśmy w stanie negocjować warunki kredytowe,
 • długi okres kredytowania - nawet do 35 lat,
 • możemy opierać zdolność kredytową o różne źródła dochodu,
 • w swojej ofercie posiadamy najlepszych produktów towarzystw ubezpieczeniowych.

Kredyt refinansowy - podstawowe informacje

Kredyt ten jest jednym z najlepszych sposób, na wyjście z sytuacji, w której musisz na szybko mieć pieniądze, ale aktualna oferta banków niekoniecznie Ci odpowiada. Oczywistym jest, że bankowe produkty pojawiają się i znikają - oferty kredytów zmieniają się cały czas. Jeżeli zatem tkwisz w niekorzystnym dla siebie rozwiązaniu masz możliwość to zmienić, biorąc kredyt refinansowy. I choć wiele osób myśli, że jest to synonim słów "kredyt konsolidacyjny" to prawda jest taka, że choć są one trochę podobne to jednak są to zupełnie inne produkty bankowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Łodzi

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt refinansowy - co to jest?

W przeciwieństwie do produktu zwanego kredyt konsolidacyjny, nie jest to zobowiązanie, które łączy wszystkie pożyczki w jedną. Kredyt refinansowy pozwala natomiast na przeniesienie swojego kredytu, najczęściej hipotecznego, do innego banku, jeżeli uważasz, że w nim oferta jest bardziej korzystna. Innymi słowy - jednorazowo spłacasz to zobowiązanie, które już posiadasz pieniędzmi z nowego, które właśnie zaciągnąłeś w innym banku (raczej na lepszych warunkach).

Kto może uzyskać kredyt refinansowy w tym roku w Łodzi?

Oczywiście każdy chętny, choć tradycyjnie warunkiem koniecznym jest odpowiednia zdolność kredytowa. To, że została już ona sprawdzona przy zawarciu umowy z poprzednim bankiem, nie oznacza, że bank, do którego zamierzasz przenieść swój kredyt, udzieli Ci go na ładne oczy. Oczywiście, z racji tego, że operacja taka dotyczy produktu bankowego takiego jak kredyt hipoteczny, musisz posiadać właśnie takie zobowiązanie (w grę raczej nie wchodzi pożyczka hipoteczna, gotówkowy kredyt również odpada, to samo tyczy się zobowiązań na kartach kredytowych czy innych kredytów).

Kredyt refinansowany w Łodzi - który bank jest najtańszy?

W mieście Łódź jest wiele banków, których ofertę warto przejrzeć. Kredyty hipoteczne (jeden bądź więcej), które posiadasz mogą być zatem spłacane w dużo bardziej przyjaznych warunkach, jeżeli tylko zdobędziesz odpowiednie informacje o najlepszych, aktualnych propozycjach spłat kredytu. I nie patrz tutaj na ofertę nowego kredytu hipotecznego, ani takiego na dowolny cel, ale pytaj konkretnie o kredyt refinansowy (nie kredyt konsolidacyjny, pamiętaj!). Cały proces wydaje się być trudny i czasochłonny, ale na szczęście nie musi taki być. Wystarczy, że zasięgniesz rady u jednego z naszych Niezależnych Ekspertów Finansowych z Łodzi.

Doradca finansowy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Łodzi

Telefon: +48 533 88 78 78

Niezależni Doradcy Finansowi Łódź - dlaczego warto nam zaufać?

Powodów jest wiele i postaramy Ci się je teraz przybliżyć. Otóż, śledzimy rynek produktów bankowych cały czas. Jesteśmy na bieżąco, dlatego z łatwością zaproponujemy Ci najlepszą ofertę. Z naszych usług skorzystało wiele osób prywatnych, jak i bardzo dużo firm - wszyscy są zadowoleni. Kredyty, które poleciliśmy naszym klientom zawsze spełniały ich wymagania, ale co ważniejsze - odpowiadały ich możliwościom. Informacje, które ci przekażemy dokładnie wyczerpią temat, będą jasne i zrozumiałe a dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję. Pomożemy ci oczywiście przejść przez cały proces - od wyboru oferty idealniej dla Ciebie, przez składanie potrzebnych dokumentów, aż po podpisanie umowy z bankiem. Dzięki temu proces ten nie zajmie Ci kilku miesięcy, a maksymalnie miesiąc (włącznie z oczekiwaniem na decyzję instytucji bankowej). Oferujemy pomoc nie tylko dla osób, które zainteresowane są kredytem refinansowym. Zajmujemy się także doborem takich produktów jak m.in.:

 • konsolidacyjny kredyt,
 • hipoteczny kredyt,
 • gotówkowy kredyt,
 • samochodowy kredyt.

Załatwiamy zarówno kredyty dla osób prywatnych jak i dla firmy. Kwota kredytu, którą zaproponuje Ci pracownik instytucji bankowej nie musi być ostateczna - my pomożemy Ci wynegocjować lepsze warunki. I ostatni, choć równie ważny argument - nic nam za to nie płacisz! Jeżeli zatem jesteś z miasta Łódź - zapraszamy do współpracy.

Wiemy jak ważna jest dobra oferta kredytowa - dlatego staramy się, aby kredyty polecone przez nas spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów. Jeżeli zatem Łódź to miejsce Twojego zamieszkania - przyjdź i sprawdź nas. Twój kredyt nie musi być dla Ciebie udręką.