Kredyt konsolidacyjny w Łodzi

Kredyt konsolidacyjny jest to rodzaj pożyczki przeznaczony jedynie na spłatę innych naszych zobowiązań. W momencie gdy posiadamy kilka mniejszych kredytów można ubiegać się o takie wsparcie finansowe. Wówczas co ważne zamiast kilku rat niekiedy wynoszących dość sporo, kredytobiorca ma możliwość uzyskania jednej, dużo niższej raty o niższym oprocentowaniu. Dzięki czemu spłacanie wszelkich naszych zobowiązań finansowych nie będzie w znaczący sposób obciążać budżetu domowego. Oprócz tego kredyt konsolidacyjny daje możliwość wydłużenie spłaty terminu rat. Co również jest bardzo korzystne zwłaszcza dla osób posiadających kilka kredytów gotówkowych. Wówczas uzyskanie jednej raty znacząco ułatwia spłacanie kredytu a dzięki temu unikaniu wszelkich problemów finansowych.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny w praktyce umożliwia obniżenie rat nawet o 50% co jak wiadomo znacząco ułatwia spłacanie w terminie wszelkich naszych zobowiązań. Podobnie jak w przypadku kredytów gotówkowych także i ten rodzaj wsparcia finansowego ubezpieczony jest od utraty pracy. Jest to bardzo ważne zwłaszcza dziś gdy jak wiadomo rynek pracy jest dość niepewny. Warto również wiedzieć, że starając się o kredyt konsolidacyjny mamy możliwość wynegocjowania korzystnych dla nas warunków. Wśród nich wyróżnia się tzw. Wakacje kredytowe. Oznacza to, że kilka miesięcy w ciągu trwania spłaty kredytu nasze raty są zamrożone. Jest to przydatne zwłaszcza dla osób, które niespodziewanie muszą borykać się z problemem finansowym.

Oczywiście podobnie jak w czasie ubiegania się o kredyt gotówkowy również i w tym przypadku potrzebne będą nam dokumenty. Wśród nich wymienia się wniosek o kredyt, jak i zawarte umowy z bankami w których widnieje kwota spłacanych przez nas zobowiązań. Na podstawie tych danych bank będzie mógł przedstawić dla nas odpowiednią ofertę. Jednakże dla wielu osób ponowne ubieganie się o nowy kredyt w banku jest dość sporym wyzwaniem i dlatego też wówczas warto udać się o pomoc do naszych doradców finansowych. Osoby te współpracują z wieloma bankami mającymi w swej ofercie kredyty konsolidacyjne. Dzięki czemu możliwe jest wynegocjowanie odpowiednich warunków dla każdego kredytobiorcy indywidualnie. Oprócz tego nasi doradcy finansowi pomogą w zebraniu wszelkich potrzebnych dokumentów co jak wiadomo znacząco ułatwia oraz przyśpiesza ubieganie się o kredyt. Warto zdawać sobie sprawę, że osoby te od lat zajmują się pomocą finansową dlatego też będą oni wiedzieli jak skutecznie negocjować warunki odpowiednie dla każdego kredytobiorcy. Również co ważne nasi doradcy finansowi z Łodzi akceptują różne źródła dochodu dzięki czemu dużo więcej osób może ubiegać się o kredyt konsolidacyjny. Wszystko to doprowadza do tego, że otrzymany kredyt konsolidacyjny znacząco obciąży nasze zobowiązania finansowe.


Kontakt z Niezależnym Ekspertem Finansowym z Łodzi:
tel: +48 533 88 78 78