Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą uporządkować swoje raty. Może on również okazać się dużo bardziej opłacalny, niż spłacanie każdego zobowiązania osobno. Jeżeli zatem jesteś w sytuacji, w której ilość rat Cię przerasta – zapominasz, które w tym miesiącu już opłaciłeś, a które wciąż czekają na swoją kolej, a ponadto chciałbyś posiadać bardziej korzystne warunki spłaty zobowiązań – to kredyt konsolidacyjny jest dla Ciebie. Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej.

konsolidacja kredytów

Kredyt konsolidacyjny – co to jest?

Jest to połączenie wszystkich Twoich zobowiązań w jeden kredyt, w jednym banku (kredyt konsolidacyjny jest brany typowo na spłatę innych zobowiązań – nigdy na dowolny cel). Często można wynegocjować przy tym dużo bardziej korzystne warunki spłat. Dodatkowo nie trzeba pamiętać o spłacie kilku rat w miesiącu, zamiast nich spłacasz jedną ratę kredytu konsolidacyjnego miesięcznie. Brzmi świetnie? Jest lepiej niż myślisz. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wydłużyć okres spłaty, a tym samym – obniżyć miesięczną sumę rat. Skonsolidować możesz kredyty gotówkowe, samochodowe a nawet wszystkie Twoje karty kredytowe. Jeżeli zatem finansowo nie dajesz rady ze wszystkimi swoimi zobowiązaniami to kredyt konsolidacyjny może być dla Ciebie ogromną ulgą.

Kto może wziąć taki kredyt?

Każdy, kto ma potrzebę i oczywiście zdolność kredytową. Nie jest to chyba zaskoczeniem, że bank będzie sprawdzał kolejny raz Twoją wiarygodność oraz sytuację finansową. I fakt, że było to już robione przy udzielaniu poprzednich kredytów nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Jest to standardowa procedura, której nie unikniesz. Starając się o konsolidację kredytów musisz zatem ponownie dostarczyć do banku stos dokumentów potwierdzających Twoją wypłacalność teraz i w najbliższej perspektywie czasu. Branie kredytu konsolidacyjnego nie wymaga bowiem minimum formalności – trzeba się postarać nieco bardziej. Jednak może naprawdę pomóc Ci podreperować Twój domowy budżet.

Gotówkowy kredyt konsolidacyjny Łódź

W mieście Łódź oczywiście znajdziesz ogromną ilość propozycji skonsolidowania Twoich zobowiązań. Wystarczy, że wpiszesz w Internecie “kredyt konsolidacyjny Łódź”, a w wynikach wyszukiwania zobaczysz, że oferta goni ofertę. Jak się w tym wszystkim połapać? Ciężko bowiem znaleźć taką propozycję, która faktycznie byłaby opłacalna. Nawet jeśli tymczasowo kredyt konsolidacyjny może faktycznie pomóc podreperować co miesięczny budżet. Długofalowo może się jednak okazać, że kosztuje nas on więcej niż gdybyśmy spłacali raty osobno. Wynika to z wydłużenia okresu spłaty, co jest niezbędne do obniżenia bieżących rat, ale często wiąże się też z większymi odsetkami. Każdą ofertę powinieneś dokładnie sprawdzić, przeliczyć zgodnie z RRSO (Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania) a nie oprocentowaniem podawanym często w reklamach na zachętę. Konsolidacyjny kredyt warto wybierać w towarzystwie kogoś, kto zna się na rzeczy – doradcy finansowego.

Niezależni Doradcy Finansowi – zaufaj nam

Naszym zadaniem jest pomóc Ci wybrać ofertę idealną dla Ciebie. Nierzadko potrafimy wynegocjować szczególne warunki udzielania kredytu – dbamy bowiem o Twój interes. Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  1. Oszczędzisz sobie być może kilku trudnych miesięcy samodzielnego porównywania, która oferta jest lepsza od innych,
  2. Nic Cię to nie kosztuje! Pobieramy prowizję od instytucji bankowej, ale Twój portfel z pewnością tego nie odczuje,
  3. Twoje dane osobowe będą z nami bezpieczne,
  4. Wynegocjujemy dla Ciebie dobre warunki spłaty kredytu,
  5. Podpowiemy Ci jak lepiej wypaść w oczach instytucji bankowej,
  6. Pomożemy w załatwianiu formalności,
  7. Kredyty to nasza specjalność. Znamy się na nich jak nikt inny.

Jeżeli zatem męczą Cię wątpliwości, chciałbyś szybko i sprawnie połączyć swoje kredyty w jeden i nie stracić na tym (a nawet może zyskać) i jesteś z miasta Łódź – przyjdź do naszej firmy. Nasi doradcy z pewnością chętnie pomogą rozwiązać wszystkie Twoje problemy i doradzą na które kredyty konsolidacyjne warto zwracać uwagę, a którymi lepiej nie zawracać sobie głowy.

Kredyty gotówkowe mają, raty za meble i sprzęty, kredyt samochodowy, kredyt dla firm czy kredyt hipoteczny – na rynku jest tego naprawdę dużo. A co, jeżeli na swojej głowie masz więcej niż jedno z tych zobowiązań? Katastrofa. Nie tylko musisz osobno pamiętać o spłacie każdego z nich, ale również może okazać się, że odsetki Cię przygniatają do podłogi i nie pozwalają wstać. To moment, w którym warto, abyś przejrzał oferty kredytu konsolidacyjnego. Jeżeli nie chcesz robić tego sam albo nie wiesz jak się do tego zabrać, a pochodzisz z miasta Łódź – zapraszamy. Z chęcią pomożemy Ci ograniczyć koszty swoich zobowiązań i stresy związane z ich dużą ilością.

<h3>Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi</h3> <br>Telefon: <a href=”tel: +48 533 88 78 78″>+48 533 88 78 78</a>