Kredyt gotówkowy

Zastrzyk pieniędzy brzmi dobrze, prawda? Najprzyjemniej byłoby je wygrać, ale jeżeli nie masz takiego szczęścia i nie umiesz przewidzieć liczb, które padną w lotto, a jesteś w potrzebie, to niestety nie pozostaje nic innego jak wziąć kredyt gotówkowy. Warto jednak, abyś dobrze przemyślał tę decyzję, ponieważ może ona wpłynąć na całe Twoje życie.

kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy – co to jest?

Jest to zobowiązanie, które bierzesz na siebie prosząc bank o pożyczenie pewnej kwoty pieniężnej. Bank podpisuje z Tobą umowę i wypłaca Ci środki, które Ty będziesz musiał oddawać w miesięcznych ratach wraz z odsetkami (możliwe, że będą Ci one ściągane bezpośrednio z konta) przez kilka bądź kilkanaście lat (zależy od tego, jak długi ustalisz okres kredytowania). Wiele firm i osób prywatnych bierze kredyt gotówkowy na dowolny cel.

Kredyty gotówkowe – dla kogo?

Oczywiście dla osób, które nie tylko wyrażają chęć otrzymania takiego kredytu, ale również posiadają odpowiednią zdolność kredytową. Nie martw się jednak – jeżeli okaże się, że jest ona za niska to nie znaczy, że nie ma opcji na to, abyś pożyczył gotówkę. Wówczas może nie uzyskasz całej kwoty, którą sobie wymarzyłeś, ale można zawalczyć o nieco niższy kredyt – i warto to zrobić. Spłacając bowiem regularnie raty tworzysz swoją historię kredytową a to pozwoli Ci w przyszłości umocnić swoją pozycję, jeżeli chciałbyś wziąć kolejny kredyt.

Kredyt gotówkowy – Łódź

Łódź to duże miasto, stąd też trafimy tu na wiele ciekawych ofert produktów bankowych. Kredyt konsolidacyjny, kredyty hipoteczne, samochodowe i wreszcie ten, o którym mowa w artykule, czyli gotówkowy kredyt na dowolny cel. Ofert jest tak wiele, że trudno jest się w nich dobrze zorientować. Jak jednak wiadomo – decyzję o takim zobowiązaniu warto dobrze przemyśleć. Dlatego, jeżeli Łódź to Twoje miejsce na Ziemi to mamy dla Ciebie propozycję – skonsultuj się z nami, czyli niezależnymi doradcami finansowymi.

Doradcy Finansowi Łódź – zaufaj nam

Powodów, dla których możesz (a nawet powinieneś) nam zaufać jest naprawdę wiele. Zacznijmy od tych oczywistych, jak to, że pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę z możliwych. Oczywiście jesteś w stanie zrobić to sam, ale po co, skoro ktoś zrobi to za Ciebie i to w dodatku za darmo? Jedyne co musisz zrobić to spotkać się z nami, odpowiedzieć na kilka prostych pytań i poinformować nas o swoich oczekiwaniach dotyczących produktu finansowego, którego potrzebujesz (np. kredyt gotówkowy albo kredyt konsolidacyjny i ich okres kredytowania). Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaproponować Ci takie kredyty gotówkowe, które mogą Cię zainteresować. Kolejnym powodem, dla którego skorzystanie z naszej pomocy Ci się opłaci to to, że wynegocjujemy z bankiem jeszcze lepsze warunki dla Ciebie! Tak, dokładnie. Możesz płacić mniejszą ratę, wydłużyć okres kredytowania albo mieć niższe oprocentowanie. A wszystko to załatwić możemy właśnie my. Kredyty to również sporo formalności – aż można się w tym pogubić. Nie martw się jednak, z nami nie zginiesz. Przebrniemy przez to razem. Dokładnie wytłumaczymy Ci jakie powinieneś przynieść dokumenty i gdzie je załatwisz. Bardzo istotne, abyś otrzymał bez problemu kredyt, jest to jak wygląda Twoja zdolność kredytowa. Pamiętaj, ze Twoja wiarygodność w oczach banku drastycznie spadnie, jeżeli będziesz miał jakiekolwiek zaległości w BIK-u. I choć swoich opłat powinieneś pilnować na bieżąco, to jednak jesteśmy w stanie Ci podpowiedzieć co zrobić, aby zaległości te szybko uregulować. Warto bowiem, aby Twój wizerunek był nieskazitelny, jeżeli chcesz mieć pewność, że bank nie odrzuci Twojego wniosku o kredyt gotówkowy.

Kredyt zazwyczaj kojarzy się z czymś nieprzyjemnym, dlatego wiele osób wzbrania się przed nim nogami i rękami. Prawda jest jednak taka, że jeśli mądrze wybierzesz rodzaj i warunki spłaty swojego zobowiązania może Ci ono dużo pomóc, a okres kredytowania nie będzie dla Ciebie zbyt uciążliwy. Biorąc kredyt gotówkowy możesz podreperować swoje bieżące finanse, spełnić marzenia, przeznaczyć pieniądze na rozwój firmy – środku z takiego zobowiązania można bowiem przeznaczyć na dowolny cel. Musisz się jedynie upewnić, że RRSO wynosi tyle, że będzie to wciąż dla Ciebie opłacalne. Całkowita kwota do zapłaty nie powinna Cię bowiem przerosnąć. I w ustaleniu tego, czy kredyt jest dostosowany do Twoich możliwości pomożemy Ci my – doradcy finansowi z miasta Łódź.