Kredyt refinansowy

Kredyt ten jest jednym z najlepszych sposób, na wyjście z sytuacji, w której musisz na szybko mieć pieniądze, ale aktualna oferta banków niekoniecznie Ci odpowiada. Oczywistym jest, że bankowe produkty pojawiają się i znikają – oferty kredytów zmieniają się cały czas. Jeżeli zatem tkwisz w niekorzystnym dla siebie rozwiązaniu masz możliwość to zmienić, biorąc kredyt refinansowy. I choć wiele osób myśli, że jest to synonim słów “kredyt konsolidacyjny” to prawda jest taka, że choć są one trochę podobne to jednak są to zupełnie inne produkty bankowe.

Kredyt refinansowy – co to jest?

W przeciwieństwie do produktu zwanego kredyt konsolidacyjny, nie jest to zobowiązanie, które łączy wszystkie pożyczki w jedną. Kredyt refinansowy pozwala natomiast na przeniesienie swojego kredytu, najczęściej hipotecznego, do innego banku, jeżeli uważasz, że w nim oferta jest bardziej korzystna. Innymi słowy – jednorazowo spłacasz to zobowiązanie, które już posiadasz pieniędzmi z nowego, które właśnie zaciągnąłeś w innym banku (raczej na lepszych warunkach).

Kto może kredyt taki uzyskać?

Oczywiście każdy chętny, choć tradycyjnie warunkiem koniecznym jest odpowiednia zdolność kredytowa. To, że została już ona sprawdzona przy zawarciu umowy z poprzednim bankiem, nie oznacza, że bank, do którego zamierzasz przenieść swój kredyt, udzieli Ci go na ładne oczy. Oczywiście, z racji tego, że operacja taka dotyczy produktu bankowego takiego jak kredyt hipoteczny, musisz posiadać właśnie takie zobowiązanie (w grę raczej nie wchodzi pożyczka hipoteczna, gotówkowy kredyt również odpada, to samo tyczy się zobowiązań na kartach kredytowych czy innych kredytów).

Kredyt refinansowany – Łódź

W mieście Łódź jest wiele banków, których ofertę warto przejrzeć. Kredyty hipoteczne (jeden bądź więcej), które posiadasz mogą być zatem spłacane w dużo bardziej przyjaznych warunkach, jeżeli tylko zdobędziesz odpowiednie informacje o najlepszych, aktualnych propozycjach spłat kredytu. I nie patrz tutaj na ofertę nowego kredytu hipotecznego, ani takiego na dowolny cel, ale pytaj konkretnie o kredyt refinansowy (nie kredyt konsolidacyjny, pamiętaj!). Cały proces wydaje się być trudny i czasochłonny, ale na szczęście nie musi taki być. Wystarczy, że zasięgniesz rady u kogoś, kto wszelkie kredyty ma w małym palcu. I jesteśmy to my – doradcy finansowi.

Doradca finansowy

Niezależni Doradcy Finansowi – dlaczego warto nam zaufać?

Powodów jest wiele i postaramy Ci się je teraz przybliżyć. Otóż, śledzimy rynek produktów bankowych cały czas. Jesteśmy na bieżąco, dlatego z łatwością zaproponujemy Ci najlepszą ofertę. Z naszych usług skorzystało wiele osób prywatnych, jak i bardzo dużo firm – wszyscy są zadowoleni. Kredyty, które poleciliśmy naszym klientom zawsze spełniały ich wymagania, ale co ważniejsze – odpowiadały ich możliwościom. Informacje, które ci przekażemy dokładnie wyczerpią temat, będą jasne i zrozumiałe a dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję. Pomożemy ci oczywiście przejść przez cały proces – od wyboru oferty idealniej dla Ciebie, przez składanie potrzebnych dokumentów, aż po podpisanie umowy z bankiem. Dzięki temu proces ten nie zajmie Ci kilku miesięcy, a maksymalnie miesiąc (włącznie z oczekiwaniem na decyzję instytucji bankowej). Oferujemy pomoc nie tylko dla osób, które zainteresowane są kredytem refinansowym. Zajmujemy się także doborem takich produktów jak m.in.:

  • konsolidacyjny kredyt,
  • hipoteczny kredyt,
  • gotówkowy kredyt,
  • samochodowy kredyt.

Załatwiamy zarówno kredyty dla osób prywatnych jak i dla firmy. Kwota kredytu, którą zaproponuje Ci pracownik instytucji bankowej nie musi być ostateczna – my pomożemy Ci wynegocjować lepsze warunki. I ostatni, choć równie ważny argument – nic nam za to nie płacisz! Jeżeli zatem jesteś z miasta Łódź – zapraszamy do współpracy.

Wiemy jak ważna jest dobra oferta kredytowa – dlatego staramy się, aby kredyty polecone przez nas spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów. Jeżeli zatem Łódź to miejsce Twojego zamieszkania – przyjdź i sprawdź nas. Twój kredyt nie musi być dla Ciebie udręką.

<h3>Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi</h3> <br>Telefon: <a href=”tel: +48 533 88 78 78″>+48 533 88 78 78</a>