Czy osiągając przychody za granicą można starać się o kredyt w Polsce?

Zaciągnięcie kredytu, to dla wielu osób jedyna szansa na to, aby kupić samochód, mieszkanie czy meble do niego. W zależności od potrzeb i możliwości należy starać się wówczas o odpowiedni rodzaj kredytu, na przykład hipoteczny czy gotówkowy. Ponieważ część banków działających na terenie Polski zauważyła taką potrzebę, z ich oferty mogą korzystać również osoby pracujące za granicą.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zaczniemy od przeanalizowania Twojej sytuacji finansowej. Następnie weźmiemy pod lupę propozycje banków, które udzielają kredytów osobom pracującym w innych krajach. Natomiast nawet ten sam bank może proponować różne warunki, w zależności od tego czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę, czy też masz własną działalność gospodarczą. Zwykle spore znaczenie ma również fakt czy zarabiasz na terenie Unii Europejskiej, czy też poza nią. Szczególnie duże rozbieżności dotyczą wysokości wkładu własnego. Jednak bez względu na to jakie „przeszkody” w zaoferowaniu najkorzystniejszej opcji kredytowej znajdzie sam bank, my postaramy się, aby jego ostateczna propozycja była dla Ciebie zadowalająca.

Czy pracując za granicą można ubiegać się o kredyt w Polsce

Kredyt w Polsce a przychody za granicą

Oczywiście zaciąganie kredytu w kraju, podczas gdy pracuje się za granicą, oznacza iż będziesz musiał dopełnić wielu formalności. Trzeba zadbać o to, żeby bank dostał komplet dokumentów, a często również zlecić wcześniej ich przetłumaczenie. W każdym razie dzięki naszej pomocy wszystkie tego typu sprawy będą znacznie łatwiejsze. Pomożemy Ci przejść przez całą procedurę starania się o kredyt, ale przede wszystkim zadbamy o to, żebyś otrzymał najtańszą z możliwych propozycję. Poradzimy Ci również w jakiej walucie powinien być przyznany kredyt. Jeśli więc chcesz oszczędzić czas oraz mieć pewność, że cały proces zostanie przeprowadzony w szybki i profesjonalny sposób, a w efekcie otrzymasz korzystne warunki i będziesz mógł kupić mieszkanie, skontaktuj się z nami! Natomiast jeżeli potrzebny jest Ci kredyt gotówkowy czy samochodowy, powinieneś zrobić dokładnie to samo.

Zapraszamy do kontaktu, działamy na terenie całej Polski - +48 533 88 78 78
www: Kredyty z zarobkami z za granicy